Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Ozonowanie pomieszczeń aptek

Jeszcze 10-20 lat temu w każdej aptece panował niezbyt przyjemny zapach detergentów. Należało ich jednak stosować dla zachowania idealnej czystości w punktach farmaceutycznych. Dziś jednak się to zmieniło za sprawą między innymi ozonowania. Ozon jest jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów. Różni się tym od detergentów, że szybko i skutecznie usuwa pleśnie, grzyby, wirusy, bakterie i nieprzyjemne zapachy, pozostawiając po sobie jedynie świeży aromat i czysty tlen, którym oddychamy. Nie jest to metoda niebezpieczna dla otoczenia, co również stanowi o jej atucie.

Nasza firma proponuje Państwu ozonowanie pomieszczeń aptek i punktów aptecznych. Zapewniamy profesjonalną sterylizację ozonem, która przynosi idealną czystość pomieszczeń aptecznych i świeży, przyjemny zapach. Do ozonowania pomieszczeń wykorzystujemy generator ozonu, tj. ozonator. Można go zastosować w dowolnym miejscu i czasie, nawet wtedy, gdy w aptece jest personel i klienci. Ozon w wyniku styczności z mikroorganizmami czy brzydkimi zapachami, niszczy je całkowicie poprzez utlenianie.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.