Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji na strychach

Klimatyzacja na strychu pozwoli na schłodzenie powietrza w pomieszczeniach znajdujących się na górnych kondygnacjach budynków. Jest ona w szczególności potrzebna, a niekiedy nawet niezbędna, jeśli chcemy zaadaptować strych na pomieszczenia mieszkalne. Dzięki klimatyzacji zapewnimy stałą, pożądaną temperaturę i wilgotność powietrza w każdym wnętrzu. Niemniej w samym klimatyzatorze i kanałach wentylacyjnych łatwo może rozwinąć się pleśń i grzyby. W wyniku tego nieczyszczona klimatyzacja zacznie emitować do atmosfery szkodliwe zarodniki pleśni czy inne, potencjalnie chorobotwórcze drobnoustroje.

Można temu skutecznie zapobiegać dokonując ozonowania klimatyzacji. Polega to na wykorzystaniu ozonatora, czyli generatora ozonu, który produkuje aktywowany tlen - O3, będącego jednym z najsilniejszych sterylizatorów znanych człowiekowi. Czyszczenie klimatyzacji ozonem na strychu pozwoli na jej skuteczne uwolnienie od pleśni i grzybów. Ozon działa szybko - po połączeniu się z cząsteczkami grzybów i pleśni, utlenia się, pozostawiając po sobie świeży zapach oraz czysty tlen, którym oddychamy. Ozonowanie klimatyzacji na strychu przeprowadzić można w dowolnym czasie.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.