Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w domach

Zamontowanie klimatyzatora w naszym domu pozwoli na podniesienie standardu życia wszystkich domowników. Klimatyzacja umożliwia zapewnienie stałych, optymalnych warunków temperaturowych i wilgotnościowych w pomieszczeniach. Filtruje powietrze, dzięki czemu jest pozbawione zanieczyszczeń. Sama klimatyzacja stanowi idealne środowisko życia dla wszelkiego rodzaju drobnoustrojów. Jest w niej ciepło i wilgotno, dzięki czemu mogą rozwijać się w niej pleśnie i grzyby.

Zagrzybiona klimatyzacja to poważny problem dla każdego właściciela, zwłaszcza że będzie emitować zarodniki pleśni we wszystkich pomieszczeniach domowych. Dlatego warto zadbać o jej regularne czyszczenie. Proponujemy w tym celu wykonanie usługi ozonowania klimatyzacji w domu. Ozon jest jednym z najsilniejszych i najbardziej skutecznych sterylizatorów bakteriobójczych znanych człowiekowi. Przy czyszczeniu klimatyzacji w domu ozonem, stosujemy profesjonalny ozonator, czyli generator ozonu. Ozon utlenia się po połączeniu z cząsteczkami bakterii, wirusów czy grzybów, pozostawiając po sobie jedynie czysty tlen, którym oddychamy. Ozonowanie klimatyzacji odbywa się w krótkim czasie i jest skutecznym sposobem dbania o idealną czystość tego urządzenia.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.