Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w zakładach pogrzebowych

p>W zakładach pogrzebowych konieczne jest utrzymywanie stałej temperatury i wilgotności powietrza. Pomocna okazuje się wówczas klimatyzacja. Dzięki niej w zakładzie jest przyjemnie chłodno i świeżo. Klimatyzacja wymaga okresowego czyszczenia z pleśni i grzybów, które w jej wnętrzu mają idealne warunki do rozwoju. Zaniedbania w tym zakresie prowadzą do emitowania do atmosfery zarodników pleśni i innych drobnoustrojów potencjalnie chorobotwórczych.

Nasza firma oferuje dla wszystkich klientów, między innymi dla zakładów pogrzebowych, usługi ozonowania klimatyzacji. Dlaczego ozon? Ponieważ jest to jeden z najsilniejszych, znanych człowiekowi sterylizatorów. Ozon łączy się z cząsteczkami bakterii, wirusów, grzybów i pleśni, utleniając je. Pozostawia po sobie świeży zapach i czysty tlen, którym oddychamy. Odgrzybianie klimatyzacji w zakładach pogrzebowych za pomocą ozonatora nie wpływa ujemnie na zdrowie człowieka. Dlatego może być wykonywane nawet w obecności pracowników zakładu i jego klientów.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.