Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w zakładach fryzjerskich

Zakład fryzjerski powinien zapewniać higienicznie czyste warunki strzyżenia, koloryzacji i innych zabiegów na włosy oferowanych klientom. Jeśli znajduje się w nim klimatyzacja lub mobilny klimatyzator, obowiązkiem właściciela zakładu fryzjerskiego będzie jego czyszczenie. Można je przeprowadzić z wykorzystaniem ozonowania.

Nasza firma dysponuje profesjonalnym ozonatorem, czyli generatorem ozonu. Ozon, nazywany również aktywowanym tlenem, występuje naturalnie w środowisku, np. po burzy czy w pobliżu wodospadów. Niewielu z nas jednak wie, że jest on również skutecznym, silnym sterylizatorem, bezpiecznym dla organizmów żywych. Utlenia bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie i brzydkie zapachy. Dlatego ozonowanie klimatyzacji w zakładach fryzjerskich umożliwia jej gruntowne wyczyszczenie i usunięcie z niej potencjalnie chorobotwórczych drobnoustrojów. Czyszczenia klimatyzacji w zakładach fryzjerskich dokonamy szybko i w dowolnym terminie, bez zakłócania jego normalnej pracy. Odgrzybianie klimatyzacji należy przeprowadzać regularnie.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.