Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w szpitalach

Szpital jest miejscem, w którym chorzy powinni mieć stworzone idealne warunki do leczenia i rekonwalescencji, czy rehabilitacji. Dlatego coraz częściej dba się o to, aby w salach chorych, w gabinetach i w innych pomieszczeniach szpitalnych, była zainstalowana klimatyzacja. Musi ona być okresowo czyszczona, aby nie emitowała do atmosfery zarodników pleśni i grzybów, jakie z czasem zaczynają się w niej gromadzić i rozwijać. Czysta klimatyzacja pozwala na utrzymanie stałej temperatury i wilgotności powietrza w szpitalach.

Oferujemy możliwość systematycznego odgrzybiania klimatyzacji w pomieszczeniach szpitalnych. Polega to na zastosowaniu ozonu - silnego, ale i bezpiecznego dla człowieka sterylizatora, który w procesie utleniania usuwa z klimatyzacji pleśnie, grzyby, wirusy, bakterie oraz likwiduje brzydkie zapachy. Ozonowanie klimatyzacji w szpitalu możemy przeprowadzić o dowolnej porze, zgodnie z życzeniem klienta, bez szkody dla pacjentów i personelu medycznego pracującego w klinice.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.