Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w szatniach

W szatni na sali ćwiczeń, w szkołach, na siłowniach czy w klubach fitness, panuje zwykle wyższa temperatura, zaduch i nieprzyjemny zapach. W nowoczesnych obiektach sportowych szatnie są jednak klimatyzowane, dlatego postrzeganie takich miejsc negatywnie jest tylko stereotypem. Klimatyzowane szatnie zapewniają optymalną temperaturę dla użytkowników, świeże powietrze i czystość, o ile właściciele przeprowadzają ich regularne odgrzybianie. Należy pamiętać, że wilgotne i ciepłe środowisko panujące w klimatyzatorze, stanowi idealne warunki do rozwoju grzybów i pleśni.

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne ozonowanie klimatyzacji w szatniach. Takie odgrzybianie klimatyzacji polega na wykorzystaniu ozonatora, czyli generatora ozonu. Jest on jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów, który szybko łączy się z cząsteczkami pleśni i grzybów czy brzydkich zapachów, utlenia je i usuwa ze swojego bezpośredniego otoczenia. Czyszczenie ozonem klimatyzacji w szatniach nie stanowi żadnego zagrożenia dla ludzi i środowiska naturalnego.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.