Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji na siłowniach

Dbając o swoją sylwetkę, chętnie wybieramy się na siłownię, gdzie przy użyciu profesjonalnych urządzeń i pod okiem wykwalifikowanych trenerów gubimy zbędną tkankę tłuszczową i kształtujemy w pożądany sposób swoją sylwetkę. Na siłowni nie można uniknąć potu i rozgrzanych ciał, które jednak są chłodzone dzięki instalowanym w takich miejscach klimatyzatorom. Klimatyzacja na siłowni powinna być regularnie czyszczona i odgrzybiana, aby zapewniała filtrację powietrza i higieniczną czystość.

Możemy zadbać o Państwa klimatyzację na siłowni, dokonując jej ozonowania. Polega to na czyszczeniu klimatyzacji na siłowni ozonem - silnym sterylizatorem, o właściwościach aseptycznych. Łączy się on z cząsteczkami pleśni i grzybów, szybko je likwidując. Ozonowanie klimatyzacji jest procesem, który nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, ani na człowieka. Trwa około pół godziny i nie wymaga zamknięcia siłowni. Odgrzybianie klimatyzacji pozwala na przywrócenie jej idealnej czystości.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.