Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w samochodach osobowych

Nowoczesne samochody osobowe, jak i przeważająca część starszych modeli aut, ma na wyposażeniu klimatyzację. Układ klimatyzacji pozwala na niemalże natychmiastowe obniżenie temperatury wewnątrz pojazdu, co przydaje się przede wszystkim w najbardziej upalne dni. Klimatyzacja samochodowa wymaga także włączania regularnie nawet zimą i może służyć jako system ogrzewania wnętrza auta. Pomoże nam to w usunięciu szronu z szyb i ewentualnej pary wodnej.

Układ klimatyzacji samochodowej nie jest układem bezobsługowym, choć wielu kierowców wychodzi z takiego założenia. W wyniku tego błędnego rozumowania klimatyzacja jest pełna pleśni i grzybów, a po jej włączeniu w samochodzie zaczyna niemiłosiernie śmierdzieć. Zaleca się odgrzybianie klimatyzacji w samochodach osobowych co najmniej raz w roku. Możemy zaoferować Państwu taką usługę z wykorzystaniem profesjonalnego ozonatora, czyli generatora ozonu. Ozonowanie klimatyzacji w samochodach umożliwi przywrócenie im idealnej czystości. Ozon utlenia i usuwa bakterie, wirusy, grzyby, pleśń i kurz oraz wszelkiego rodzaju nieprzyjemne zapachy.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.