Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w samochodach dostawczych

W samochodach dostawczych klimatyzacja ułatwia pracę kierowcy, który niejednokrotnie przez wiele dni jest w trasie. Upalne dni zmniejszają koncentrację osób kierujących pojazdami mechanicznymi, ale możliwość indywidualnego i natychmiastowego obniżenia temperatury we wnętrzu pojazdu sprawia, że można bezpiecznie prowadzić samochód. Klimatyzacja w samochodach dostawczych wymaga okresowego czyszczenia. Najlepiej raz do roku przeprowadzać odgrzybianie klimatyzacji.

Jest na to co najmniej kilka metod, choć najszybszą, najbardziej ekonomiczną i bezpieczną dla człowieka, jest ozonowanie klimatyzacji w samochodach dostawczych. Ozonowanie pozwala na usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, przede wszystkim rozwijających się w układzie klimatyzacji pleśni i grzybów oraz nieprzyjemnych zapachów, za pośrednictwem procesu utleniania. Ozon łącząc się z pleśniami czy bakteriami szybko usuwa je, pozostawiając po sobie jedynie czysty tlen i świeży zapach. Czyszczenie klimatyzacji w samochodach dostawczych ozonem przeprowadzamy z zastosowaniem profesjonalnego ozonatora.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.