Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w samochodach ciężarowych

Ciężarówki mogą posiadać takie samo, kompleksowe wyposażenie jak samochody osobowe. Z racji tego, że kierowcy takich pojazdów przez wiele godzin jadą w ciężarówce bez przerwy, dobrze by było, aby mogli sobie ustalić pożądaną temperaturę w kokpicie. Umożliwia to klimatyzacja w samochodach ciężarowych. Układ klimatyzacji wymaga odpowiedniej pielęgnacji i czyszczenia. Wilgotne i ciepłe środowisko panujące w klimatyzacji samochodowej sprzyja rozwojowi pleśni, grzybów i namnażania bakterii. Zarodniki pleśni wydobywające się z brudnej klimatyzacji, są zagrożeniem dla zdrowia kierowcy - zwłaszcza jeśli jest on alergikiem.

Co najmniej raz do roku, a przy intensywnym eksploatowaniu nawet częściej, klimatyzacja powinna być odgrzybiana. Można tego dokonać poprzez ozonowanie klimatyzacji w samochodach ciężarowych. Oferujemy Państwu taką usługę, przy wykorzystaniu generatora ozonu, czyli profesjonalnego ozonatora, jakim dysponujemy. Odgrzybiona klimatyzacja będzie czysta i zapewni świeże powietrze kierowcy samochodu.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.