Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji na salach welesnych

Klimatyzacja na sali weselnej jest już standardem, absolutnie wymaganym przez klientów i gości weselnych. Trudno sobie wyobrazić wesele w środku lata, kiedy żar leje się z nieba na nieklimatyzowanej sali weselnej. Wszystkie urządzenia klimatyzacji powinny być regularnie czyszczone, zwłaszcza że w ich wnętrzu panują idealne warunki do rozwoju pleśni i grzybów. Jeśli właściciel sali weselnej nie zadba o to, w jej wnętrzach pojawią się zarodniki pleśni, szkodliwe dla układu oddechowego człowieka. W sali zapanuje również brzydki, zatęchły zapach, którego trudno będzie się pozbyć.

W naszej ofercie znajduje się ozonowanie klimatyzacji na sali weselnej, które polega na wyczyszczeniu ozonem, czyli aktywowanym tlenem wszystkich elementów klimatyzacji, bez konieczności ich demontowania. Za pomocą ozonatora generowany jest ozon, który w procesie utleniania usuwa pleśnie, grzyby, bakterie, wirusy i nieprzyjemne zapachy. Odgrzybianie klimatyzacji w salach weselnych z wykorzystaniem ozonu jest bezpieczne dla osób znajdujących się w otoczeniu.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.