Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w restauracjach

Klimatyzacja w restauracji jest już standardem, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z eleganckim lokalem, czy też z restauracją szybkiej obsługi. Spożywanie posiłków w dusznym wnętrzu nie należy do przyjemności, dlatego większość restauratorów montuje w salach przeznaczonych dla gości klimatyzatory.

Musi przy tym mieć świadomość tego, jak czyścić i konserwować klimatyzację w swoim lokalu. Nasza firma oferuje restauracjom możliwość przejęcia na siebie obowiązku czyszczenia klimatyzacji. Do tego celu wykorzystujemy profesjonalne ozonatory, czyli generatory ozonu, które produkują tzw. aktywowany tlen. Ozon jest jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów. Szybko zwalcza pleśnie, grzyby, wirusy i bakterie oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Łączy się z nimi i natychmiast utlenia, pozostawiając po sobie jedynie czysty tlen, którym oddychamy. Ozonowanie klimatyzacji w restauracji to najszybszy, skuteczny i w pełni bezpieczny sposób na wyczyszczenie systemu klimatyzacji.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.