Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w przedszkolach

Rodzice powierzające swoje dzieci pod opiekę przedszkola chcą mieć pewność, że ich pociecha będzie przebywała, uczyła się i bawiła w czystych pomieszczeniach. W nowoczesnych placówkach przedszkolnych coraz częściej instalowana jest klimatyzacja, która pomaga w utrzymywaniu stałej, pożądanej temperatury we wszystkich salach przedszkolnych, niezależnie od warunków termicznych panujących na zewnątrz.

Klimatyzacja wymaga okresowego czyszczenia, aby zapewniała cyrkulację świeżego, czystego powietrza. W przeciwnym wypadku w jej wnętrzu rozwiną się pleśnie i grzyby, których zarodniki emitowane do pomieszczeń przedszkolnych, stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia dzieci i nauczycieli.

Jedynym rozwiązaniem dla utrzymania czystości klimatyzacji jest jej odgrzybianie. Można tego dokonać za pomocą ozonowania klimatyzacji w przedszkolu. Oferujemy Państwu taką usługę, jaką wykonamy z wykorzystaniem profesjonalnego ozonatora, czyli generatora ozonu. Odgrzybianie klimatyzacji w przedszkolu ozonem jest skuteczne, szybkie i bezpieczne dla wszystkich osób znajdujących się w tym samym pomieszczeniu, czy budynku.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.