Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w pokojach hotelowych

Standard pobytu i wypoczynku w pokoju hotelowym powinien satysfakcjonować gości oraz ściśle odpowiadać kategorii obiektu hotelowego. W większości przypadków w pokojach hotelowych jest zainstalowana klimatyzacja z indywidualnym sterowaniem. Gość mieszkający w takim pokoju może ustawić sobie pożądaną temperaturę powietrza oraz siłę nawiewu w klimatyzacji.

Sam hotel musi zapewnić nie tylko sprawne działanie klimatyzacji, ale również jej idealną czystość. Odgrzybianie klimatyzacji w regularnych odstępach czasu jest koniecznością. Panują w jej wnętrzu idealne warunki do rozwoju grzybów i pleśni, które z czasem zaczynają wydzielać nieprzyjemny zapach i emitować w powietrzu zarodniki, szkodliwe dla układu oddechowego człowieka - zwłaszcza, jeśli gość pokoju hotelowego jest alergikiem. Oferujemy czyszczenie klimatyzacji w pokojach hotelowych ozonem. Dysponujemy profesjonalnym ozonatorem, czyli generatorem ozonu, który go produkuje. Ten łącząc się z grzybami, pleśniami, bakteriami i wirusami czy brzydkimi zapachami, utlenia je, przez co są szybko usuwane z otoczenia. Ozonowanie klimatyzacji jest bezpieczne dla gości hotelu.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.