Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w pojazdach kempingowych

W pojazdach kempingowych nie tylko możemy podróżować po całym świecie, ale i spać lub wypoczywać. Wystarczy ustawić swój pojazd na polu kempingowym i cieszyć się z wakacji zorganizowanych na własną rękę. Nowoczesne, luksusowe pojazdy kempingowe wyposażone są z reguły w klimatyzację. Wymaga ona okresowo regularnego czyszczenia, ponieważ w przeciwnym wypadku stanie się siedliskiem grzybów, pleśni, bakterii i wirusów. Brudna, zagrzybiona klimatyzacja w pojazdach kempingowych będzie też śmierdzieć.

Oferujemy możliwość wykonania ozonowania klimatyzacji w pojazdach kempingowych, z wykorzystaniem profesjonalnego ozonatora. To generator ozonu, który skutecznie czyści klimatyzację, ale bez szkody dla zdrowia człowieka. Ozon jest silnym sterylizatorem, bezpiecznym dla ludzi. W procesie utleniania usuwa on drobnoustroje i neutralizuje wszelkie nieprzyjemne zapachy, także jeśli chodzi o układ klimatyzacji w pojazdach kempingowych. Ozonowanie klimatyzacji realizowane jest szybko i skutecznie.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.