Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w piwnicach

W piwnicach domowych można przechowywać wiele różnych sprzętów i przedmiotów, które nie są nam potrzebne w domu lub w mieszkaniu na co dzień. Często piwnice pod domami jednorodzinnymi są wykorzystywane dla przechowywania przetworów, albo pełnią rolę domowych piwnic na wino. We wszystkich takich przypadkach warto zastanowić się nad zapewnieniem pomieszczeniom w piwnicach systemu klimatyzacji. Dzięki temu utrzymamy w nich optymalną, pożądaną temperaturę.

Klimatyzacja wymaga okresowego czyszczenia i najlepiej taką usługę zlecić profesjonalistom. Ze swojej strony możemy Państwu zaoferować ozonowanie klimatyzacji w piwnicy i nie tylko. Polega to na wykorzystaniu ozonu, generowanego przez ozonator. Jest on jednym z najsilniejszych, ale w pełni bezpiecznych dla człowieka, sterylizatorów. Czyszczenie klimatyzacji ozonem w piwnicach trwa około pół godziny i pozwala na skuteczne odgrzybienie systemu klimatyzacji. Pamiętać należy, że w klimatyzatorze panują doskonałe warunki do rozwoju pleśni i grzybów, dlatego okresowe, regularne odgrzybianie jest konieczne dla zachowania czystości powietrza w piwnicach.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.