Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w mieszkaniach

Komfort życia w prywatnych mieszkaniach podwyższyć można dzięki zainstalowaniu systemu klimatyzacji. Nawet zwykły, przenośny klimatyzator, włączany w największe upały, pozwoli na stworzenie w naszych pomieszczeniach mieszkalnych idealnych warunków do życia. Kiedy na dworze panuje skwar, przyjemnie jest włączyć prywatną klimatyzację i ochłodzić organizm. Także i zimą klimatyzacja może działać jako dodatkowy system ogrzewania w mieszkaniu.

Będzie ona zawsze zapewniać nam świeże, czyste powietrze i odpowiednie warunki termiczne, jeśli będziemy o nią prawidłowo dbać. Musimy mieć świadomość, że systemy klimatyzacji wymagają okresowego czyszczenia. Można je przeprowadzić z wykorzystaniem ozonatora, czyli profesjonalnego generatora ozonu. Ozonowanie klimatyzacji w mieszkaniu polega na sterylizowaniu jej poszczególnych elementów przy użyciu ozonu - odmiany alotropowej tlenu, posiadającej silne właściwości aseptyczne i toksyczne dla grzybów i innych organizmów poddanych czyszczeniu. Ozon ma działanie bakteriobójcze. Likwiduje grzyby i pleśnie także w klimatyzacji, łącząc się z ich cząsteczkami. Czyszczenie klimatyzacji w pomieszczeniach mieszkalnych ozonem jest bezpieczne dla domowników i skutecznie przywraca świeżość we wnętrzach.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.