Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w magazynach

Klimatyzacja jest montowana w wielu pomieszczeniach prywatnych i wykorzystywanych w celu prowadzenia działalności gospodarczej. Między innymi profesjonalne systemy klimatyzacji są instalowane w magazynach. Okazują się pożyteczne zwłaszcza wówczas, gdy magazynowane w hali produkty wymagają odpowiednich warunków przechowywania. Dzięki klimatyzacji można ustalić i utrzymać w dłuższym okresie stałą, pożądaną temperaturę i wilgotność powietrza. Należy przy tym pamiętać, że klimatyzacja będzie działała bez zarzutu wyłącznie wtedy, gdy będzie odpowiednio czyszczona i konserwowana.

Wymaga między innymi systematycznego usuwania z jej wnętrza pleśni i grzybów, których zarodniki wraz z nawiewanym powietrzem przedostają się do pomieszczeń, w których mogą być ludzie. Odgrzybianie klimatyzacji to obowiązek każdego właściciela klimatyzowanego magazynu. Oferujemy przeprowadzenie takich zabiegów z wykorzystaniem profesjonalnego ozonatora, czyli generatora ozonu. Usuwanie grzybów i pleśni z klimatyzacji za pomocą ozonu jest całkowicie uzasadnione, ponieważ jest to jeden z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów. Ozonowanie klimatyzacji w magazynie pozwoli na właściwe zadbanie o czystość powietrza w takim miejscu.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.