Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w kamperach

Kamper to z reguły luksusowy pojazd turystyczny, nieco przypominający pojazd kempingowy. To mini autobus, którym wraz z rodziną dotrzemy do wymarzonego miejsca na wakacje i nie będziemy musieli wynajmować domków letniskowych, ponieważ kamper zapewni nam wszystko, czego potrzebujemy. W kamperach nowej generacji zwykle instalowana jest klimatyzacja. Panująca w niej wilgoć i wyższa temperatura to idealne środowisko życia i rozwoju różnych drobnoustrojów, w szczególności pleśni i grzybów. Należy je regularnie usuwać, w przeciwnym wypadku do wnętrza kampera będą przedostawać się w dużych ilościach zarodniki pleśni, a zagrzybiona klimatyzacja zacznie śmierdzieć.

Ozonowanie klimatyzacji w kamperach to jedna z metod na jej odgrzybianie. Dzięki ozonowymi, który jest jednym z najsilniejszych, ale w pełni bezpiecznych, znanych człowiekowi sterylizatorów, bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie czy brzydkie zapachy znikają bezpowrotnie w ciągu paru chwil. Przeprowadzamy czyszczenie klimatyzacji w kamperach ozonem przy użyciu profesjonalnego ozonatora, czyli generatora ozonu.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.