Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w instytucjach prywatnych

Klimatyzacja umożliwia utrzymanie stałej temperatury i wilgotności we wszelkiego rodzaju wnętrzach, jak również w pojazdach mechanicznych. Dzięki niej w instytucjach prywatnych może panować atmosfera świeżości. O klimatyzację trzeba jednak właściwie dbać, ponieważ w jej wnętrzu występują idealne warunki do rozwoju grzybów i pleśni. Jeśli regularnie klimatyzator i przewody wentylacyjne nie będą odgrzybiane, wówczas w pomieszczeniach będzie czuć stęchlizną. Odczują to wszyscy, a zwłaszcza alergicy uczuleni na zarodniki pleśni.

Oferujemy Państwu profesjonalne odgrzybianie klimatyzacji w pomieszczeniach instytucji prywatnych z wykorzystaniem ozonu. Ozonowanie klimatyzacji polega na zastosowaniu ozonatora, czyli generatora ozonu, który jest w stanie zdezynfekować powietrze w pomieszczeniu, jak i całe jego wyposażenie. Ozon usuwa całkowicie pleśń i grzyby, ponieważ łączy się z ich cząsteczkami. Likwiduje je poprzez proces utleniania, dzięki czemu klimatyzacja pozostaje idealnie czysta. Czyszczenie klimatyzacji ozonem to bezpieczny sposób na pozbycie się z niej potencjalnie chorobotwórczych drobnoustrojów.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.