Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w instytucjach państwowych

W urzędach różnych szczebli administracji państwowej codziennie pracują tysiące urzędników i przyjmowani są petenci. To tu zapadają ważne dla całego kraju decyzje. Kierownicy urzędów dbają o komfort pracy swoich pracowników i montują w urzędach klimatyzatory. Takie urządzenia utrzymują stałą, pożądaną temperaturę we wnętrzach instytucji państwowych. Należy mieć przy tym świadomość, że wymagają one odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji.

Przede wszystkim muszą być regularnie odgrzybiane, ponieważ w przeciwnym wypadku w ich wnętrzu może rozwinąć się pleśń i grzyby. Zamiast zapewniać wówczas świeże powietrze w urzędach, będą rozpylać zarodniki pleśni szkodliwe dla zdrowia człowieka.

Z naszej strony możemy Państwu zaoferować odgrzybianie klimatyzacji w instytucjach państwowych, za pośrednictwem profesjonalnego ozonatora, czyli generatora ozonu. Ozon jest jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów - skutecznym w działaniu, ale i w pełni bezpiecznym dla człowieka. Czyszczenie ozonem klimatyzacji polega na wprowadzeniu ozonu do urządzenia. Ten aktywowany tlen łączy się z cząsteczkami pleśni i grzybów oraz innych mikroorganizmów. Utlenia je, pozostawiając po sobie świeżość i idealną czystość. Ozonowanie klimatyzacji w pomieszczeniach instytucji państwowych zapewni korzystne warunki pracy dla urzędników i dla petentów.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.