Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

odgrzybianie klimatyzacji w innych pomieszczeniach

W każdym pomieszczeniu, w którym jest zainstalowania klimatyzacja, można ustawić pożądany zakres temperatury i wilgotności, jakie będą utrzymywane. Zawsze jednak trzeba pamiętać o tym, że klimatyzacja sama wymaga od nas uwagi, ponieważ w przeciwnym wypadku stanie się siedliskiem grzybów i pleśni. Wilgotne i ciepłe środowisko, jakie w niej panuje, umożliwia szybkie namnażanie się potencjalnie chorobotwórczych drobnoustrojów.

Rozprawi się z nimi szybko i skutecznie, bez uszczerbku dla zdrowia człowieka, ozon. Nasza firma przeprowadza odgrzybianie klimatyzacji z wykorzystaniem ozonatora, czyli generatora ozonu. Ozon ma krótki okres życia, ale w tym czasie łączy się z bakteriami, wirusami, grzybami i pleśniami utleniając się wraz z nimi. Pozostawia po sobie czysty tlen i świeży zapach. Czyszczenie klimatyzacji ozonem przyniesie pożądany skutek niezależnie od tego, gdzie takie urządzenie się znajduje. Ozon jest silnym sterylizatorem, ale jego użycie nie wywołuje ujemnych skutków dla zdrowia człowieka.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.