Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w innych pojazdach

Nie tylko w samochodach osobowych, ciężarowych czy dostawczych istnieje możliwość zastosowania klimatyzacji, ale i w innych pojazdach mechanicznych, m.in. w łodziach, jachtach, samolotach i śmigłowcach. Niezależnie od miejsca, w którym zainstalowana jest klimatyzacja, wymaga ona regularnego czyszczenia. W przeciwnym wypadku stanie się źródłem zarodników pleśni i grzybów, które są szkodliwe dla zdrowia człowieka, w szczególności dla alergików.

Najlepszym sposobem na odgrzybianie klimatyzacji w pojazdach mechanicznych jest zastosowanie metody ozonowania. Ozon jest silnym, ale bezpiecznym dla człowieka sterylizatorem, który łączy się z bakteriami, wirusami, grzybami, pleśniami i nieprzyjemnymi zapachami, utlenia się i pozostawia po sobie świeżą woń oraz czysty tlen, którym oddychamy. Ozonowanie klimatyzacji odbywa się w krótkim czasie i nie wymaga pozostawiania swojego pojazdu u nas na długo. Czyszczenie klimatyzacji ozonem przywróci jej wszelkie właściwości pierwotne.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.