Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w hotelach

Standardem w hotelach o dowolnej kategorii jest klimatyzacja. Trudno też wyobrazić sobie hotel 4-ro czy 5-cio gwiazdkowy nieposiadający na wyposażeniu klimatyzacji - zwłaszcza w ciepłych krajach, gdy możliwość ustawienia w pokojach indywidualnie dobranej temperatury jest nie tylko pożądana, co w wielu przypadkach po prostu konieczna z uwagi na skwar panujący na zewnątrz. Hotel powinien zadbać o czystość systemu klimatyzacji. Niezbędne jest między innymi odgrzybianie klimatyzacji w regularnych odstępach czasu.

Tylko w ten sposób można zachować jej czystość i ustrzec się problemu brzydkich zapachów czy też zarodników pleśni krążących w powietrzu. Są one niezwykle szkodliwe dla układu oddechowego człowieka, dlatego konieczne jest usuwanie pleśni i grzybów z klimatyzacji, gdzie mają one idealne warunki do rozwoju. Nasza firma oferuje ozonowanie klimatyzacji w hotelach i w innych obiektach czy pomieszczeniach. Czyszczenie ozonem klimatyzacji w obiektach hotelowych przeprowadzamy z wykorzystaniem profesjonalnego ozonatora, czyli generatora ozonu.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.