Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w garażach

Zachowanie lakieru samochodowego w idealnym stanie wymaga przechowywania auta w optymalnych dla niego warunkach - najlepiej w prywatnym, klimatyzowanym garażu. Klimatyzacja w takim miejscu pozwoli na utrzymanie stałej temperatury i wilgotności powietrza, co korzystnie wpłynie na karoserię naszego pojazdu.

Uwaga! Podobnie jak i o sam samochód, o klimatyzację w garażu trzeba właściwie zadbać, dokonując jej okresowego czyszczenia. Konieczne jest systematyczne odgrzybianie klimatyzacji. W przeciwnym wypadku będzie ona emitować zarodniki pleśni, które szkodzą człowiekowi i nie pozostają obojętne w zetknięciu się z lakierem samochodowym czy innymi przedmiotami, które chcemy przechowywać w garażu.

W naszej ofercie znajduje się usługa profesjonalnego ozonowania klimatyzacji w garażu przydomowym lub wolnostojącym. Ozon to jeden z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów, który szybko i skutecznie niszczy pleśnie, grzyby, bakterie, wirusy oraz usuwa nieprzyjemne zapachy w procesie utleniania. Pozostawia po sobie świeży zapach i higieniczną czystość. Czyszczenie klimatyzacji ozonem w garażu jest najlepszym sposobem na utrzymanie jej w dobrym stanie.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.