Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w gabinetach stomatologicznych

Wizyta u stomatologa niestety nie kojarzy nam się z przyjemnością. Wielu z nas boi się dentysty, ale z przymusu musi poddawać się odpowiednim zabiegom. W gabinecie stomatologicznym powinna panować idealna czystość i świeżość. Dla zapewnienia optymalnej temperatury we wnętrzu gabinetu, bez względu na pogodę na zewnątrz, instalowana jest klimatyzacja. Jeśli nie będzie ona regularnie odgrzybiana, zacznie emitować zarodniki pleśni, które są szkodliwe dla człowieka. Poza tym, będzie źródłem smrodu.

Ozonowanie klimatyzacji w gabinetach stomatologicznych, jakie Państwu oferujemy, jest usługą pozwalającą na oczyszczenie wszystkich elementów klimatyzatora z grzybów, pleśni, bakterii i wirusów. Ozon jest silnym, ale i bezpiecznym dla człowieka sterylizatorem, dlatego warto go stosować do odgrzybiania klimatyzacji w gabinetach stomatologicznych i nie tylko. Nasza ekipa wykorzystuje profesjonalny ozonator, czyli generator ozonu dla czyszczenia klimatyzacji ozonem.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.