Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w gabinetach lekarskich

Pacjenci przychodzą do gabinetu lekarskiego po pomoc i poradę specjalisty. Liczą na to, że w takim miejscu nic złego ich nie spotka i nie będą narażeni na oddziaływanie potencjalnie chorobotwórczych mikroorganizmów. Dlatego warto w klimatyzowanych gabinetach lekarskich zadbać w restrykcyjny sposób o czystość. Konieczne jest przy tym regularne czyszczenie klimatyzacji. Polegać to musi przede wszystkim na odgrzybianiu klimatyzacji i wykorzystywanych przez nią kanałów.

Nasza firma posiada profesjonalny ozonator, który generuje ozon - jeden z najsilniejszych środków dezynfekujących znanych człowiekowi. Nie jest on jednak podobny do powszechnie stosowanych detergentów, z uwagi na fakt, że jest w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego. Ozonowanie klimatyzacji w gabinetach lekarskich czy we wszelkich innych pomieszczeniach, pozwoli na usunięcie grzybów i pleśni, których zarodniki mogłyby rozprzestrzeniać się w powietrzu i atakować pacjentów gabinetu. Czyszczenie klimatyzacji ozonem pozwala na skuteczne i szybkie przywrócenie jej higienicznej czystości.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.