Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w gabinetach kosmetycznych

W gabinetach kosmetycznych musi panować czystość. Nie chodzi tu wyłącznie o sterylność narzędzi i akcesoriów wykorzystywanych przez kosmetyczki, ale i wszystkich elementów salonu. Większość gabinetów kosmetycznych posiada klimatyzatory lub klimatyzację. Należy mieć świadomość tego, że wymaga ona uwagi i okresowego czyszczenia. W innym przypadku w jej wnętrzu szybko rozwiną się grzyby i pleśnie, które zwłaszcza dla alergików stanowią poważne zagrożenie.

Dla zachowania czystości klimatyzacji oferujemy profesjonalne usługi ozonowania, które polegają na wykorzystaniu generatora ozonu - ozonatora do przywrócenia klimatyzacji do odpowiedniego stanu. Odgrzybianie klimatyzacji nie jest wyborem dla właścicieli gabinetów kosmetycznych, ale koniecznością. Dzięki temu ich klimatyzacja zapewni wszystkim klientom komfort oddychania czystym powietrzem. Ozonowanie klimatyzacji w gabinetach kosmetycznych jest w pełni bezpieczne, ale i skuteczne, ponieważ ozon jest jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.