Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w domkach letniskowych

Domki letniskowe w ośrodkach wypoczynkowych są jedną z opcji wyboru noclegów dla turystów podróżujących po Polsce i za granicą. Są niezależnymi jednostkami noclegowymi, zwykle wyposażonymi w sypialnię i aneks kuchenny oraz prywatną łazienkę. W luksusowych domkach letniskowych powinna być klimatyzacja. Okazuje się ona bardzo przydatna zwłaszcza wtedy, gdy na zewnątrz panują niemiłosierne upały.

Nie wystarczy jedynie zainstalować klimatyzację w domku letniskowym, ale należy zadbać również o jej czystość. Konieczne jest odgrzybianie klimatyzacji, które można przeprowadzić z wykorzystaniem ozonatora. Jest to profesjonalny generator ozonu - znanego człowiekowi, silnego sterylizatora, który utlenia drobnoustroje łącząc się z nimi. W ten sposób usuwa pleśnie i grzyby z klimatyzacji. Czyszczenie klimatyzacji w domkach letniskowych ozonem jest bezpieczne dla środowiska i dla gości, którzy w nich mieszkają. Nie trzeba robić długich przerw w wynajmowaniu domków z uwagi na ozonowanie klimatyzacji.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.