Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w chłodniach

Chłodnia jest miejscem, gdzie przetrzymywane są produkty spożywcze. Pozwala na zachowanie dłuższej ich świeżości. Jest tam konieczne zachowanie odpowiednich warunków termicznych i wilgotnościowych. Pomocna, a nawet niezbędna w takich miejscach jest klimatyzacja. System klimatyzacji w chłodni musi działać bez zarzutów. Konieczne jest także spełnianie restrykcyjnych norm dotyczących higieniczności klimatyzatorów.

Jest to bardzo istotne, zwłaszcza w takich miejscach jak chłodnia, gdzie ewentualne zarodniki pleśni i grzybów rozwijających się w brudnej klimatyzacji, mogłyby zaatakować żywność. Nie można do tego dopuścić, dlatego odgrzybianie klimatyzacji w chłodni to obowiązek każdego jej właściciela. Możemy zaoferować Państwu gruntowne czyszczenie klimatyzacji za pomocą profesjonalnego ozonatora, czyli generatora ozonu. Ozon jest jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi środków dezynfekujących - skutecznym, ale i w pełni bezpiecznym. Ozonowanie klimatyzacji w chłodni odbywa się z zachowaniem wszelkich norm higieny i bezpieczeństwa.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.