Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w busach

W busach, w których jest zainstalowana klimatyzacja, podróżuje się w komfortowych warunkach, nawet w upalne, letnie dni. Po włączeniu klimatyzacji w kilka chwil powinno się zrobić chłodno we wnętrzu busa. Jeśli z układu klimatyzacji wydobywa się nieprzyjemny, zatęchły zapach, możemy być pewni, że klimatyzacja jest zagrzybiona i wymaga gruntownego czyszczenia.

Oferujemy odgrzybianie klimatyzacji w busach i w innych pojazdach z wykorzystaniem metody ozonowania. Ozonowanie klimatyzacji to szybki i w pełni skuteczny, ale bezpieczny sposób na przywrócenie jej higienicznej czystości oraz świeżego zapachu. Ozon jest sterylizatorem występującym w środowisku naturalnym, który łączy się z bakteriami, wirusami, grzybami i nieprzyjemnymi zapachami, utleniając się wraz z nimi. Pozostawia po sobie czysty tlen, którym oddychamy. Czyszczenie klimatyzacji w busach ozonem to najlepszy sposób na pozbycie się grzybów i pleśni z całego układu.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.