Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w biurach

Standardem w nowoczesnych biurach jest już klimatyzacja. Latem pozwala ona na skuteczne i szybkie obniżenie temperatury w pomieszczeniach biurowych, co sprzyja zwiększaniu wydajności pracy pracowników, natomiast zimą wspiera system ogrzewania. Przez cały rok dzięki klimatyzacji można utrzymać pożądaną, stałą temperaturę i wilgotność powietrza w biurze. Aby pozostawało ono idealnie czyste i świeże, należy dokonywać okresowo odgrzybiania klimatyzacji. Ciepłe i wilgotne środowisko, jakie panuje w klimatyzatorze, sprzyja rozwojowi pleśni i grzybów, których zarodniki następnie dostają się do powietrza w biurze.

Oferujemy Państwu profesjonalną usługę ozonowania klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych. Polega to na zastosowaniu ozonatora, czyli generatora ozonu. Produkuje on ozon - aktywowany tlen o silnych właściwościach aseptycznych i dezynfekcyjnych. Wykazuje działanie bakteriobójcze. Czyszczenie klimatyzacji w biurze ozonem umożliwi w sposób szybki i skuteczny przywrócenie jej idealnej czystości.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.