Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w bibliotekach

Książki, czasopisma, a zwłaszcza starodruki o dużej wartości, powinno się przechowywać w optymalnych warunkach temperaturowych i wilgotnościowych. Dlatego w bibliotekach jest instalowana klimatyzacja. Poza tym dzięki niej można w przyjemnej temperaturze korzystać z usług biblioteki - przeglądać katalogi czy czytać książki.

Klimatyzacja w bibliotece wymaga okresowego czyszczenia, aby zapewniać nawiew świeżego, czystego powietrza i przyjemny zapach. Jeśli biblioteka nie zadba właściwie o higienę urządzeń klimatyzacji, rozwinie się w niej pleśń i grzyby. Odgrzybianie klimatyzacji należy przeprowadzać regularnie, aby nie dopuścić do emitowania zarodników pleśni w powietrze. Oferujemy możliwość ozonowania klimatyzacji w pomieszczeniach biblioteki, co polega na zastosowaniu profesjonalnego ozonatora, tj. generatora ozonu. Ozon jest zaś jednym z najsilniejszych znanych człowiekowi sterylizatorów. Utlenia bakterie, wirusy, grzyby i pleśnie, pozostawiając po sobie jedynie świeży zapach i czysty tlen, którym oddychamy.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.