Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w barach

Klimatyzowane bary cieszą się szczególną popularnością wśród klientów w czasie upalnego lata. Zimą w zasadzie również, ponieważ klimatyzację można ustawić w taki sposób, aby zapewniała nawiew świeżego, ale ogrzanego powietrza. W klimatyzatorze gromadzi się z czasem kurz, brud i pleśń czy grzyby. Jeśli klimatyzacja nie będzie regularnie czyszczona, zacznie wydobywać się z niej smród odstraszający klientów barów. Nie to jednak jest najbardziej niebezpieczne, tylko zarodniki pleśni krążące w powietrzu i atakujące układ oddechowy klientów.

Nie można dopuszczać do takich sytuacji, dlatego właściciele klimatyzowanych barów powinni regularnie czyścić klimatyzację. Do tego celu można wykorzystać profesjonalny ozonator, czyli generator ozonu. Ze swojej strony oferujemy odgrzybianie klimatyzacji w barach i w innych, podobnych lokalach - na dyskotekach czy w pubach. Czyszczenie klimatyzacji ozonem w barach polega na wykorzystaniu silnego, ale bezpiecznego sterylizatora, który utlenia cząsteczki grzybów i pleśni. Likwiduje brzydkie zapachy, pozostawiając idealnie czystą klimatyzację.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.