Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w bankach

Bank jest instytucją, w której codziennie pojawiają się dziesiątki, jeśli nie setki klientów. Pracują tu bankowcy, analitycy i specjaliści z różnych dziedzin finansów. Dla wszystkich powinny one zapewnić korzystne warunki środowiskowe. W tym celu w takich instytucjach są montowane klimatyzatory.

Klimatyzacja w banku wymaga regularnego czyszczenia, ponieważ w przeciwnym wypadku stanie się siedliskiem pleśni i grzybów, będzie emitować w powietrzu zarodniki pleśni wpływające ujemnie na układ oddechowy człowieka i jednocześnie wydzielać niezbyt przyjemny zapach. Zajmujemy się czyszczeniem klimatyzacji w bankach i w innych obiektach, przy użyciu ozonu. Ozonowanie klimatyzacji umożliwia w krótkim czasie usunięcie z niej pleśni, grzybów, bakterii i wirusów oraz zneutralizowanie wszelkich przykrych woni. Odgrzybianie klimatyzacji w banku trzeba powtarzać regularnie. Wykorzystujemy przy tym profesjonalny ozonator, czyli generator ozonu, będący jednym z najsilniejszych, ale bezpiecznych dla człowieka, sterylizatorów.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.