Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w autobusach

Autobus wycieczkowy wyruszający na dłuższe trasy, powinien być wyposażony w system klimatyzacji, ze sterowaniem indywidualnym dla każdego podróżującego nim turysty. Również coraz częściej autobusy miejskie nowej generacji są wyposażane w układy klimatyzacji. Dzięki temu podróżowanie komunikacją miejską staje się przyjemniejsze, nawet w bardzo upalne, letnie dni.

Klimatyzacja w autobusie jest elementem, w którym mogą gromadzić się i namnażać pleśnie i grzyby. Dlatego trzeba regularnie czyścić układ klimatyzacji, na przykład z zastosowaniem metody ozonowania. Odgrzybianie klimatyzacji za pomocą ozonatora, czyli generatora ozonu jest usługą oferowaną naszym klientom będącym właścicielami autobusów. Ozon jest jednym z najbardziej znanych i najsilniejszych sterylizatorów znanych człowiekowi. Czyszczenie klimatyzacji w autobusie ozonem polega na wpuszczeniu do systemu nawiewu ozonu, który w procesie utleniania usunie bakterie, wirusy, grzyby i pleśnie.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.