Ozonowanie

Infolinia: +48 797 670 700

Ozonowanie powietrza Ozonowanie klimatyzacji Ozonowanie samochodu Ozonowanie pomieszczeń Dezynfekcja Ozonem Ozonowanie Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Śląsk
Ozonowanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Fresh Air to firma zajmująca się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń oraz pojazdów przy użyciu ozonu.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną usługę ozonowania na terenie całej Polski. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Ozonowanie

Kontakt z naszą firmą

Fresh Air

ul Kościelna 5a/1

42-300 Myszków

Telefon: +48 797 670 700

E-mail: biuro@ozonowanie-24.pl

Formularz kontaktowy

Odgrzybianie klimatyzacji w aptekach

Apteka jest miejscem przechowywania i sprzedaży tysięcy różnych farmaceutyków. Wchodząc do takiego pomieszczenia, powinniśmy poczuć świeżość i być przekonanym o odpowiednich warunkach magazynowania leków. Zapewnić może je w dużym stopniu klimatyzacja w aptece. Można dzięki niej ustawić pożądaną temperaturę, która będzie utrzymywana w pomieszczeniach aptecznych, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz.

Klimatyzacja w aptece, podobnie jak każdy inny system klimatyzacji, wymaga okresowego czyszczenia. Można je przeprowadzić z wykorzystaniem profesjonalnych usług ozonowania klimatyzacji. Polega to na zastosowaniu ozonatora, czyli generatora ozonu, który emituje ozon, będący silnym, ale z drugiej strony w pełni bezpiecznym sterylizatorem. Usunie on pleśnie, grzyby, bakterie czy wirusy i ewentualne nieprzyjemne zapachy. Odgrzybianie klimatyzacji w aptece odbywa się przy użyciu ozonu w sposób szybki i skuteczny, a po utlenieniu zanieczyszczeń pozostawia on po sobie czysty tlen, którym oddychamy.

Co ozonujemy?

Poznaj ofertę naszej firmy.

Dowiedz się wiecej

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych i dla poprawy jakości naszych usług. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.